Tom Hardy podzielił się pewnym spostrzeżeniem na temat podejścia Sony Pictures do serii Venom i potencjalnym kolejnym filmie.

Venom: Let There Be Carnage wkrótce trafi do kin, a reakcje z przedpremierowego seansu zaczynają pojawiać się w sieci. Opinie z tych pokazów są bardzo pozytywne, a wiele z nich podkreśla kluczowe zdarzenie w scenie po napisach.

Wygląda na to, że Sony ma wielkie plany dotyczące Venoma. Dodatkowo sam gwiazdor już dwóch filmów o Venomie, Tom Hardy zdradził pewne plany na kontynuacje serii w wywiadzie dla ET Canada:

„Jest Venom-Verse, wiesz, jest Spider-Verse, są wieloświaty, są wszelkiego rodzaju kanony, wiedza i mitologia do zbadania. Myślę, że z właściwymi ludźmi i odpowiednim planowaniem oraz opiniami widzów i ich zrozumieniem, że chodzi o dokonywanie właściwych wyborów we właściwym czasie… wszyscy pojmiemy, co ma z tego być”.

Zatem Hardy oficjalnie wyjawił, że jesteśmy świadkami poznawania Uniwersum Venoma. Teraz musimy tylko czekać na kolejny, jeszcze większy jego rozwój i być może połączenie z światem Spider-Mana!