Fani filmów o superbohaterach wciąż żyją ostatnią premierą filmu “Wonder Woman 1984”, lecz my już teraz skupiamy się na jego zakończeniu i tym co może przynieść w przyszłości filmów DC!

Mieliśmy okazję ostatnio Wam poinformować, iż Patty Jenkins ponownie zasiądzie w fotelu reżyserskim i stworzy trzeci film o Wonder Woman. Oczywiście poza nią powróci także Gal Gadot w głównej roli. Z pewnością nie zobaczymy już Chrisa Pine’a, który wcielał się w Steve’a Trevora i dzięki spełniającemu życzenia magicznemu artefaktowi mógł on powrócić w nowym filmie w całkiem innym ciele. Jednakże już oficjalnie zakończył swoją historię z Wonder Woman, gdyż dalsze takie życie nie miało dla niego sensu.

Finał zakończył się tym, iż Wonder Woman pokonała w zaciętej walce Barbarę Minervę już w wersji Cheetah, a także przekonała Maxa Lorda do wyrzeknięcia się swoich marzeń i tak też postanowił, ponieważ bardzo zależało mu na tym, by mógł być ze swoim synem – Alistairem. Jednakże nie widzimy, czy Cheetah wyrzekła się swojego gepardziego wyglądu, aczkolwiek mogliśmy zauważyć jej przemianę w ludzką postać Barbary Minervy. Czy obie postacie mogą powrócić do Wonder Woman 3?

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi!

Prawdopodobnie jest taka szansa, jednakże nie wiadomo jak może się to wydarzyć. Akcja trzeciego filmu będzie się toczyć w rzeczywistym czasie, więc od 1984 do 2022/23 będzie ich dzielić spora różnica czasu i w tym filmie powinni mieć gdzieś ok 70-80 lat! Oczywiście fabuła filmu może ukryć ten problem i argumentować, że Max lub Barbara starzeją się wolniej dzięki ich krótkim obcowaniu z supermocami. Zatem istnieją wyznaczniki, w których obie postacie mogą powrócić, czy to z Maxem pomagającym finansować Ligę Sprawiedliwości, czy współpracującym z ARGUS, jak to robił w komiksach lub z Barbarą, która może pragnąć rewanżu przeciwko Dianie.