Wonder Woman 1984 przed kilkoma dniami zadebiutowała na HBO Max i prawdopodobnie nie będzie to ostatni film od DC, który nie będzie oczekiwał na otwarcie kin i najpierw pojawi się na wcześniej wspomnianej platformie. W niedawnym artykule zamieszczonym na łamach The New York Times, Walter Hamada powiedział o planach dotyczących przyszłych premier od DC Film.

Powiedział on, że planują wypuszczać cztery filmy rocznie – zaczynając od 2022. Dodatkowo, dwa filmy rocznie miałyby pojawiać się ekskluzywnie właśnie na HBO Max. Mówi się, że będą to produkcje, które można uznać za bardziej ryzykowne – jak możliwe, że Batgirl czy Static Shock, tak filmy uznawane za posiadające bardziej kasowy potencjał znajdą się w kinach.

Co do wyżej wspomnianych bohaterów – są to głównie przypuszczenia co do premier na platformie HBO. Nie wiemy jednak jaki faktycznie los spotka te premiery, chociaż nie obca – zarówno nam, jak i wam – jest informacja, że prace nad Batgirl trwają już od dłuższego czasu, bez jednak większych szczegółów co do tego gdzie premiera się odbędzie.

Niezależnie od tego jak faktycznie będzie, sytuacja spowodowana Covidem niewątpliwie wpłynęła pozytywnie na wszelkiej maści serwisy streamingowe – czego niewątpliwie przykładem jest właśnie ekskluzywność premier filmowych, jaką być może w przyszłości będzie mogło się pochwalić więcej platform.