Serial Black Lightning powraca ze swoim czwartym i ostatnim sezonem, a my po raz kolejny będziemy mogli śledzić losy popularnej homoseksualnej pary.

Jednakże nie będzie to takie proste! Ponieważ po finale trzeciego sezonu Black Lightning, Grace doznała ciężkiej kontuzji i zapadła w śpiączkę i w czwartym sezonie jej los będzie kontynuowany. Jednakże aktorka grająca Anissę Pierce, czyli Nafessa Williams w wywiadzie dla portalu Hello Giggles, zdradziła informację, że fani będą podekscytowani tym, co przyniesie życie miłosne jej postaci Thunder.

Thunder i Grace musiały się ze sobą zmierzyć w finale trzeciego sezonu i z tej walki w pełni zdrowiu wyszła właśnie tylko Thunder. Jednakże czy ta walka będzie miała konsekwencje w ich wspólnym związku?

Jedną rzeczą, na którą fani mają nadzieję w ostatnim sezonie Black Lightning, jest ślub między Anissą i Grace. Pod koniec trzeciego sezonu Anissa i Grace zaręczyły się i zaprosiły swoich bliskich, aby świętować coś, co byłoby niespodziewanym ślubem. Jednak zaślubiny zostały przerwane, gdy Gravedigger przybył do Freeland, co skłoniło parę na przerwanie zaślubin i ruszeniem do walki postanawiając na przełożenie ceremonii na lepszy czas. Czy obie bohaterki będą miały okazję do tego wrócić? Na to musimy poczekać!