Stacja The CW opublikowała zwiastun oraz krótkie streszczenie nadchodzącego trzeciego sezonu Charmed.

Emisja drugiego sezonu została zakłócona w związku z panującą pandemią. Mogliśmy zobaczyć dziewiętnaście odcinków, a pozostałe trzy obejrzymy – jak zapowiadają twórcy – wraz z premierą kolejnego sezonu.

Zwiastun:

 

Streszczenie:

Pod koniec sezonu 2. Czarodziejki i cały magiczny świat znajdują się w niebezpieczeństwie, gdy Julian zapewnił ciocię Vivienne, że zrobi „wszystko, co trzeba”, by sprowadzić jej Macy (Madeleine Mantock). W międzyczasie romans Harry’ego (Rupert Evans) i Macy jest zagrożony po tym, jak Harry poprosił Maggie (Sarah Jerrery) o użycie jej mocy i zmianę jego uczuć wobec jej siostry. Związek Mel (Melonie Diaz) z Ruby znalazł się w impasie, czy Mel kiedykolwiek znajdzie prawdziwą miłość? I czy zniszczenie siostrzeństwa jest nieuniknione, czy też Czarodziejki pokonają nadchodzące zło? Odpowiedzi na te pytania pojawią się w trzecim sezonie i wyznaczą zupełnie nową podróż Czarodziejek, podczas gdy Maggie realizuje swoje ambicje zawodowe, Macy wraca do swoich naukowych korzeni, a aktywizm Mel zostaje na nowo rozpalony.

Co właściwie czeka magicznie uzdolnione siostry? Tego dokładnie dowiemy się, tak jak już zdążyliśmy zapowiedzieć, 24 stycznia (czasu amerykańskiego).