Gwiazda serialu Ramy, Mohammed MO Amer dołącza do oficjalnej obsady filmu z DC Extended Universe- Black Adam. Natomiast szczegóły na temat jego roli wciąż pozostają tajemnicą wytwórni.

Według internetowej strony Deadline szczegóły dotyczące świeżo otrzymanej roli przez Amera są na tą chwilę nieznane, podobnie  jak wiele aspektów związanych z filmem. Na pokładzie również z nieokreślonym wkładem aktorskim, znajdują się James Custai-Moyer oraz Bhodi Sabongui. James jest najbardziej znany z roli Dustina w Slave Play Jeremy’ego O Harissa jak również z serialu Marnotrawny syn. Zaś Sabongui działa we własnym klubie szkolnym dotyczącym praw obywatelskich. Stowarzyszenie pochyla się nad prawami społeczności LGBTQ oraz na ruchu Black Lives Matter. 

Black Adam to jedna z wielu produkcji, które Studio Warner Bros. tworzy na podstawie kultowych postaci z komiksów DC takich jak Batman czy nadchodzący remake The Suicide Squad. Niestety z powodu pandemii Covid-19, premiera przesunięto w czasie powodując, że film ukaże się latem 2022 roku. Produkcja rozpoczęła się zaledwie kilka dni temu.