Zważywszy na to, że twórcy serialu „Pennyworth” dostarczyli nam iście wybuchowe zakończenie pierwszego sezonu produkcji, fani na pewno z niecierpliwością czekają na najnowsze odcinki. Okazuje się, że te już niedługo!

Stacja Epix na tegorocznym New York Comic Conie, który z wiadomych przyczyn odbył się wirtualnie, udostępniła pierwszy zwiastun nadchodzącego sezonu serialu o wiernym lokaju Batmana, jednocześnie ujawniając jego datę premiery, która ma przypaść na 13 grudnia tego roku. Drugi odcinek zobaczymy 20 grudnia, a dwuczęściowy finał połowy sezonu 27 grudnia. Niestety na dalszą część jeszcze trochę poczekamy, ponieważ ze względu na pandemię koronawirusa wstrzymane zostały prace na planie.

Z tego 40-sekunodwego trailera możemy dowiedzieć się, że Alfred po wydarzeniach z pierwszego sezonu postanawia opuścić Anglię i wyjechać do Stanów Zjednoczonych, a Thomas Wayne wyjawia swojej przyszłej żonie, że jest zaręczony z inną kobietą. Warto również wspomnieć, że pada nazwa Azylu Arkham – szpitalu psychiatrycznego znajdującego się na terenie Gotham City.

W najnowszym sezonie zobaczymy wiele nowych postaci, a jednej z nich na pewno nie trzeba przedstawiać fanom Mrocznego Rycerza – do obsady dołączył Simon Manyond, który odegra rolę Luciusa Foxa, a ujrzeć możemy go w 31-szej sekundzie zwiastuna.

Poniżej możecie zobaczyć również oficjalny plakat.