Zapowiedź Carnage’a otrzymaliśmy już w pierwszym filmie Venom, teraz otrzymujemy już pewne wyobrażenia na jego postać w kolejnej produkcji!

Carnage (Cletus Kasady) – postać z komiksów Marvela stworzona przez Davida Micheliniego i Marka Bagleya. Carnage to połączenie pozaziemskiej formy życia (nazwanej czerwonym symbiontem) z człowiekiem. Głównym nosicielem symbionta na przestrzeni lat był Cletus Kasady. Kasady po raz pierwszy pojawił się w Amazing Spider-Man #344 jako Carnage wystąpił w The Amazing Spider-Man #360.

Carnage, który jest potomkiem Venoma, złączył się z Cletusem w więzieniu. Miało to miejsce podczas ucieczki Eddiego Brocka. Nikt nie wiedział o tym, że Venom wyda na świat kolejny symbiont. Nowa forma życia charakteryzuje się czerwono-czarnym kolorem. Ten zabójczy symbiont zwykle formuje wiele macek, które mogą przybierać kształt różnych narzędzi służących do mordowania.

Przypominamy, iż w rolę Cletusa Kasady’ego / Carnage’a wcieli się aktor Woody Harrelson, który ostatnio zasłynął również ze swojej głupoty i nawoływania do palenia nadajników 5G.

A poniżej fanart autorstwa mizuriau: