PODZIEL SIĘ

James Gunn odniósł się do plotek na temat premiery kolejnej części “Strażników Galaktyki” i wyjawił, kiedy film miał zadebiutować w kinach.

“Guardians of the Galaxy Vol. 3” ma być częścią fazy 5 MCU, jednak dotychczas nie podano oficjalnej daty premiery filmu. Wiele projektów Marvela zostało zawieszonych przez szalejącą na świecie pandemię. Powodem opóźnienia premiery “Strażniów” nie jest jednak tylko i wyłącznie wirus – James Gunn musi najpierw zakończyć pracę nad “The Suicide Squad”, zanim w pełni skupi się nad kontynuacją przygód Star-Lorda.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się najwcześniej na początku 2021 roku, więc premiery możemy się spodziewać najwcześniej w 2022 lub 2023 roku. James Gunn odpowiedział na tweeta, w którym sugerowano datę premiery “Guardians of the Galaxy Vol. 3”. Odpowiedź reżysera rozjaśnia nieco sytuację.

 

Gunn zdradził również, że oryginalnie film miał pojawić się w kinach w maju tego roku, jednak przez wiele przeciwności losu nie doszło to do skutku.

Na bardziej dokładną datę premiery przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać – prawdopodobnie do momentu rozpoczęcia zdjęć do filmu.