PODZIEL SIĘ

Niestety z powodu epidemii koronawirusa seriale stacji The CW musiały skrócić swoje aktualne sezony i zakończyły się w dosyć dziwnym miejscu. Np. Serial The Flash utknął w martwym punkcie z dużym cliffhagerem, gdy Iris West-Allen, Kamilla i Singh nadal pozostali w Mirrorverse!

Najbardziej szokujące było wydarzenie z Iris, gdy pod koniec 6×19 odcinka jeszcze bardziej ewoluowała w Lustrzanym wymiarze, po czym dziwnie zaświeciła i wyparowała niczym bohaterowie Avengers po pstryknięciu palcem przez Thanosa

My widzowie mogliśmy jedynie głośno powiedzieć “co do cholery” i teraz oczekiwać do stycznia 2021 na rozwiązanie tego cliffhangeru. Dużo czasu, nieprawdaż? Na szczęście showrunner serialu The Flash – Eric Wallace zdradził nam pewien spoiler z rozwiązania tej sytuacji.

W wywiadzie dla portalu TVLine, Wallace potwierdził, że Iris West-Allen cała i zdrowa powróci do Barry’ego Allena i ich związek będzie jeszcze silniejszy niż dotychczas! Tęsknota robi swoje… O to wypowiedź showrunnera na pytanie co czeka nas po powrocie serialu:

„Szczęśliwe zakończenie. Ponieważ uwielbiam szczęśliwe zakończenia. Nie martw się, wiem, że wiele przeżyłeś w tym sezonie i bardzo doceniam to, że się trzymasz – szczególnie po tym naprawdę trudnym zawieszeniu akcji. Jest wystarczająco źle, gdy dopadnie pandemia, ale kiedy twój ulubiony serial się kończy na dodatek w środku prowadzonej fabuły, w którą się wciągnąłeś. Też mi się tak przydarzyło, jako widza oglądające swoje własne ulubione seriale parę lat temu podczas strajku scenarzystów. Ale nie martw się, nastąpi szczęśliwe zakończenie.” – powiedział Wallace.

To dobra wiadomość dla fanów związku West-Allen!