PODZIEL SIĘ

Sytuacja filmu Kapitan Marvel 2 wydaje się być coraz trudniejsza, gdy nowe plotki głoszą, że możemy w tym filmie zobaczyć żeńską wersję Novy, czyli postaci, której fani oczekują już od paru lat!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Pogłoski te sprawiają, że być może Marvel Studios żeńską Novą stworzy wraz z Kapitan Marvel film A-Force, a jest to kobiecy zespół superbohaterów Marvela, którego fani niezbyt darzyli sympatią, a komiksy nie sprzedawały się nadto dobrze, dlatego też doczekały się małej liczby wydań.

Kolejna plotka mówi o tym, że to, co pozostanie z Nova Corp po zniszczeniu planety z rąk Thanosa, będzie użyte w tym filmie. Istnieje kilka koncepcji nieużytych w Infinity War, które zostaną zastosowane na początku Captain Marvel 2. Dlatego też czas filmu będzie rzeczywisty, a nie osadzony w przeszłości jak w pierwszej produkcji.

Żeńską wersją Novy ma być córka Richarda Ridera (komiksowa wersja Novy), czyli Beth Rider, która ma nie być jedyną pozostałą osobą po zniszczeniu planety Xandar. Według kolejnych informacji złoczyńcą filmu ma być Xalonar, brat Richarda i zarazem wujek Beth.

Radzimy podchodzić do tych plotek z dużym dystansem!