Od dzisiaj nie mówi się o niczym innym jak o zdjęciach z finału Arrow, które mocno szokują każdego fana tego ośmiosezonowego serialu. W ostatnim odcinku zobaczymy wielkie powroty i wskrzeszenia!

Na głównym zdjęciu możemy już od razu zauważyć powroty: Felicity, która w tym sezonie wystąpi po raz pierwszy, a także Thei Queen i… Rory’ego Regana, znanego jako Ragman.

Rory Regan występował tylko i wyłącznie w piątym sezonie serialu Arrow, lecz szybko stał się ulubieńcem fanów, którzy zawsze czekali na jego powrót. Podczas crossoveru i czwartej części Crisis on Infinite Earths, wspomniano o Rorym, gdy John Diggle poznał Micka Rory’ego z LoT, wtedy też Diggle wspomniał, że oni też mieli swojego Rory’ego. To właśnie był ukłon w stronę Ragmana.

Kolejnym szokującym faktem może być zdjęcie Moiry Queen, czyżby Oliver Queen jako Spectre wskrzesił swoją rodzinę? A co z Robertem?! Bardzo dziwne jest to, że William (syn Olivera) ma tyle lat na ile powinien, natomiast córka Olivera i Felicity, która jest młodsza od Willa, jest na pogrzebie już w pełni dorosłą kobietą, taką którą poznaliśmy w przyszłości i crossoverze (za sprawą przeniesienia jej w czasie przez Monitora).

Co tutaj dużo mówić, zobaczcie sami zdjęcia z tego odcinka:

View post on imgur.com

Ostateczny finał przygód Arrowa nastąpi 29 stycznia 2020 r.