PODZIEL SIĘ

Stacja The CW opublikowała opis do nadchodzącego dopiero w 2021 roku szóstego sezonu Legends of Tomorrow!

Sezon piąty składa się z 14 odcinków zwykłych oraz jednego specjalnego, którym był epizod włączający się w Kryzys na Nieskończonych Ziemiach.

Pomimo trwania emisji piątego sezonu stacja The CW postanowiła już teraz wydać opis szóstego sezonu.

Opis szóstego sezonu:

„Po spędzeniu poprzedniego sezonu na próbach znalezienia Krosna Losu, by przywrócić zabitych towarzyszy, Legendy muszą teraz ocalić historię przed wrogiem, jakiego nie spotkali w przeszłości ani w przyszłości. Współkapitani statku Waveridera Sara Lance (Caity Lotz) i Ava Sharpe (Jes Macallan) zajmowały się potworami, anomaliami czasowymi, a ostatnio recydywistami prosto z Piekła, ale w tym sezonie staną w obliczu czegoś jeszcze trudniejszego i dziwniejszego… a mianowicie przed kosmitami! Po tym, jak jedno z członków drużyny zostaje porwane przez bezwzględnego obcego, misja nabiera prywatny charakter.

Uratowanie świata po raz szósty będzie wymagało czegoś więcej niż połączenia mocy Johna Constantine’a (Matt Ryan), podpalacza Micka Rory’ego (Dominic Purcell), historyka zamieniającego się w stal Nate’a Heywooda (Nick Zano), oraz rodzeństwa dzierżącego totem wiatru Zari Tarazi (Tala Ashe) i Behrada Taraziego (Shayan Sobhian). Drużyna rekrutuje nową Legendę – kobietę, która została porwana w dzieciństwie przez kosmitów, podobno nasyconą mocami, które pomogą pokonać międzygalaktycznych wrogów. Albo to, albo jest ona po prostu szalona…”