Stacja The CW opublikowała opis nadchodzącego spin offu Supergirl, Superman & Lois!

Pierwszy sezon zadebiutuje na ekranach dopiero w 2021 roku, ale już teraz możemy się co nieco dowiedzieć o nowym serialu stacji The CW.

W rolach głównych ujrzymy Tylera Hoechlina, jako Supermana i Elizabeth Tulloch, jako Lois Lane.

Poniżej znajduje się opis, do którego przeczytania Was zapraszamy.

W Superman & Lois po latach walki z megalomaniakalnymi superzłoczyńcami, potworami siejącymi spustoszenie w Metropolis, najeźdźcami z kosmosu pragnącymi zniszczyć rasę ludzką, najsłynniejszy superbohater świata Clark Kent (Tyler Hoechlin) i najsłynniejsza komiksowa dziennikarka Lois Lane (Elizabeth Tulloch) stają przed jednym z największych wyzwań, jakie kiedykolwiek miały miejsce – radzeniem sobie ze stresem, presją i zawiłościami związanymi z byciem pracującymi rodzicami w dzisiejszym społeczeństwie. Komplikując już i tak trudną pracę, jaką jest wychowywanie dwóch chłopców, Clark i Lois muszą się zastanowić czy ich synowie Jonathan (Jordan Elsass) i Jordan (Alexander Garfin) będą mogli odziedziczyć kryptońskie supermoce swojego ojca. Wracając do Smallville, by zająć się rodzinnym biznesem Kentów, Clark i Lois spotykają ponownie Lanę Lang (Emmanuelle Chriqui), miejscowego urzędnika ds. pożyczek, która jest również pierwszą miłością Clarka, oraz jej męża strażaka Kyle’a Cushinga (Erik Valdez).

Nie tylko dorośli odnawiają stare znajomości, ponieważ synowie Kentów zaprzyjaźniają się ze zbuntowaną córkę Lany i Kyle’a – Sarę (Inde Navarrette). Oczywiście w życiu superbohaterów nigdy nie ma nudy, zwłaszcza z ojcem Lois, Generałem Samuelem Lane’em (Dylan Walsh), który poluje na Supermana.  Tymczasem powrót Supermana i Lois do idyllicznego Smallville ma się wywrócić do góry nogami, gdy tajemniczy nieznajomy (Wolé Parks) wkracza w ich życie.

 

Planujecie oglądać spin off? Dajcie znać w komentarzach!