Stacja The CW opublikowała opis do ostatniego, finałowego odcinka serialu Arrow. Odcinek o tytule „Fadeout” będzie pożegnaniem z historią młodego, bogatego, rozpieszczonego dziedzica, którym Oliver Queen początkowo był.

Nasza przygoda z Arrowem trwała 8 lat (nieśmiało dodam, że to prawie połowa mojego życia…).  Serial o Zielonej Strzale jest drugim, po Smallville, superbohaterskim serialem emitowanym na amerykańskiej stacji The CW. Od niego powstała nazwa Arrowverse, czyli uniwersum powiązanych ze sobą seriali na podstawie komiksów DC.

Mamy za sobą 168 odcinków, do końca pozostały jeszcze 2. Ponadto oglądaliśmy aż 6 corocznych crossoverów, które łączyły ze sobą w walce bohaterów Flasha, Legend Jutra, Supergirl, a ostatni, Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, gościł również postacie z Batwoman i Black Lightning, mimo że ten ostatni formalnie nie należy do Arrowverse.

Opis odcinka:

Po ośmiu sezonach i wprowadzeniu niezliczonej ilości superbohaterów, serial kończy historię Green Arrowa (Stephen Amell).

Emily Bett Rickards powraca jako Felicity Smoak. James Bamford wyreżyseruje epizod, którego scenariusz został napisany przez Marca Guggenheima i Beth Schwartz.

Fadeout” pojawi się na naszych ekranach 29 stycznia (czasu polskiego).