PODZIEL SIĘ

Współtwórca Arrow, Marc Guggenheim, niedawno ujawnił powód, dla którego aktor Colin Salmon nigdy nie powrócił jako Walter Steele w późniejszych sezonach serialu.

Finał serii Arrow obejmował powrót wielu postaci, takich jak Talia i Nyssa al Ghul, Felicity Smoak i Barry Allen. Jednak jedną postacią, która nigdy nie powróciła do serialu, był Walter Steele, w którego rolę grał Colin Salmon. Podczas C2E2 w zeszłym miesiącu Stephen Amell wspomniał, że bardzo chciał, aby postać Waltera Steele’a pojawiła się w ostatnim sezonie, ale tak też się nie stało.

Walter Steel był ojczymem Olivera Queena po powrocie z wyspy Lian Yu. Steele był powtarzającą się postacią w pierwszym sezonie Arrow, ale sam aktor zakończył swoją przygodę z seralem po drugim sezonie. W ostatnim odcinku podcastu Fake Nerd współtwórca Arrow, Marc Guggenheim ujawnił, dlaczego Colin Salmon nigdy nie powrócił do serialu:

„Colin i ja – potem odbyliśmy naprawdę miłą wymianę prywatnych wiadomości na Twitterze. Był zajęty pracą nad innym projektem. Był po prostu takim miłym człowiekiem. Wyciągnął rękę, aby powiedzieć, jak bardzo chciał być tego częścią i mogliśmy po prostu nadrobić zaległości. Było bardzo fajnie. To było trudne. Naprawdę chciałem w szczególności Colina, ponieważ jest on synonimem pierwszego sezonu serialu. Wydaje mi się, że kiedy robisz finał serialu, im więcej chwil możesz poświęcić powrotowi do pilota i do pierwszego sezonu, tym bardziej wywołuje to wspomnienia. To trudna sprawa. Przez kilka różnych sezonów próbowaliśmy odzyskać Colina, jednakże bezskutecznie. Ale to naprawdę prawdziwy dżentelmen.” – powiedział Guggenheim.

Zatem możemy tylko życzyć zdrowia i szczęścia aktorowi Colinowi Salmonowi!