PODZIEL SIĘ

Legends of Tomorrow jeszcze nie skończyło swojego piątego sezonu, ale stacja The CW już ujawniła plany na kolejny sezon!

W piątym sezonie Legendy podróżowali po świecie w celu znalezienia fragmentów Krosna Przeznaczenia, jednakże według nowych informacji szósty sezon przyniesie całkiem nowy świat!

Możemy sobie zadać pytanie, kogo możemy  spodziewać się w kolejnym sezonie, jeśli już w aktualnym, zegnaliśmy dwie kluczowe postacie? Na te pytanie prawdopodobnie w jakimś stopniu odpowiada nam opis szóstego sezonu:

„Po spędzeniu poprzedniego sezonu na próbach znalezienia Krosna Losu, by przywrócić zabitych towarzyszy, Legendy muszą teraz ocalić historię przed wrogiem, jakiego nie spotkali w przeszłości ani w przyszłości. Współkapitani statku Waveridera Sara Lance (Caity Lotz) i Ava Sharpe (Jes Macallan) zajmowały się potworami, anomaliami czasowymi, a ostatnio recydywistami prosto z Piekła, ale w tym sezonie staną w obliczu czegoś jeszcze trudniejszego i dziwniejszego… a mianowicie przed kosmitami! Po tym, jak jedno z członków drużyny zostaje porwane przez bezwzględnego obcego, misja nabiera prywatny charakter.

 

Uratowanie świata po raz szósty będzie wymagało czegoś więcej niż połączenia mocy Johna Constantine’a (Matt Ryan), podpalacza Micka Rory’ego (Dominic Purcell), historyka zamieniającego się w stal Nate’a Heywooda (Nick Zano), oraz rodzeństwa dzierżącego totem wiatru Zari Tarazi (Tala Ashe) i Behrada Taraziego (Shayan Sobhian). Drużyna rekrutuje nową Legendę – kobietę, która została porwana w dzieciństwie przez kosmitów, podobno nasyconą mocami, które pomogą pokonać międzygalaktycznych wrogów. Albo to, albo jest ona po prostu szalona…”

Według streszczenia fani mogą spodziewać się powrotu starych znajomych w nowym sezonie, od Sary Lance (Caity Lotz) i Ava Sharpe (Jes Macallan) po Micka Rory’ego (Dominic Purcell) i Zari (Tala Ashe) oraz Behrada Tarazi (Shayan Sobhian).

Oczywiście powróci również John Constantine (Matt Ryan) i Nate Heywood (Nick Zano), jednakże nic nie wspomniano o postaci Astry Logue, w którą wciela się aktorka Olivia Swann. Jak myślicie, czy zagości ona na dłużej w Waveriderze? Aa i co z Garym? 🙂