Była zapowiedź filmu o Zatannie, to teraz plotki głoszą szansę dla Johna Constantine’a!

Krążą plotki, iż Warner Bros. pracuje nad opracowaniem nowego filmu Constantine, a produkcją miałby się zająć sam J.J. Abrams, który miałby stworzyć film bezpośrednio na platformę HBO Max. Murphy’s Multiverse, informuje, że jest to część posunięcia WB i DC, aby zbudować grunt pod film Justice League Dark, przyjmując podejście w stylu Avengers, aby najpierw robić filmy solowe, takie jak Constantine, czy Zatanna. Nie ma jeszcze jednoznacznego potwierdzenia, czy Constantine byłby zupełnie nową wizją postaci, czy kontynuacją / miękkim restartem projektu z udziałem Keanu Reevesa – choć chodzą pewne pogłoski, że Warner Bros stara się zachęcić Reevesa do powrotu!

„Słyszałem kilka pogłosek na ten temat. Jeśli Keanu Reeves powróci, to zyska kolejną kultową postać która po raz kolejny rozszerzy jego popularność. Co dekadę ten koleś wypuszcza kolejny niesamowity tytuł, by rozbudzić miłość publiczności. Co za gwiazdor.” – napisał na twitterze Brandon Katz z The Observer.

Prawdopodobnie mogłoby się to udać studiu Warner Bros, ponieważ cały czas zatrudniają Reevesa podczas produkcji czwartej części Matrixa!