Pomimo wcześniejszych informacji o przełożeniu serialu “WandaVision” na przyszły rok, to Disney nadal przekonuje do tego, iż zobaczymy produkcję jeszcze w tym roku!

Początek czwartej fazy Marvel Studios miał się początkowo rozpocząć od Black Widow w maju, ale teraz został przesunięty z powrotem na listopad. Ze względu na połączoną fabułę Marvel Cinematic Universe, spowodowało to przesunięcie wszystkich projektów Marvel Studios, które teraz obejmowane są również przez seriale platformy Disney+. Niedawno ujawniono również, że Falcon and the Winter Soldier również nie ukażą się w sierpniu ponieważ nadal jest w produkcji. Natomiast oczekuje się, że WandaVision pojawi się tuż po nim jako drugi serial, ale prawdopodobnie również będzie o to ciężko, ze względu na zbyt małą ilość nakręconych scen.

Ostatnio mówiono o tym, iż serial pojawi się dopiero w przyszłym roku, jednakże dzisiaj portal The Hollywood Reporter udostępnił pewną informację z twittera, która wskazuje na to, że przygody Wandy i Visiona zobaczymy jednak w tym roku!