Arrow -- "Fadeout" -- Image Number: AR810B_0891b.jpg -- Pictured (L-R): Stephen Amell as Oliver Queen/Green Arrow and Emily Bett Rickards as Felicity Smoak -- Photo: Colin Bentley/The CW -- © 2020 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

Twórca Arrow Marc Guggenheim udostępnił na prośbę fanów strony ze scenariuszami ostatniej sceny spotkania Oliviera i Felicity.

Serial Arrow wreszcie dobiegł końca na początku tego roku z finałem 8 sezonu. Ostatni odcinek Arrow był wypełniony mnóstwem Easter Eggów, na które czekali fani. Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów było spotkanie Olivera i Felicity (Olicity), które doprowadziły tłumy fanów do łez. W ostatnim odcinku Arrow Felicity i Oliver w końcu są razem w życiu pozagrobowym. Scena między nimi stała się już jednym z najbardziej kultowych momentów w Arrow i całym Arrowverse.

Na prośbę fanów Arrow twórca Marc Guggenheim udostępnił strony scenariuszy ostatniej sceny Olicity. Na stronach ze szkicem sceny, fani mogą lepiej przyjrzeć się scenie, a także finałowi. Ciekawie jest zobaczyć, jak ta scena rozgrywa się na papierze w porównaniu do tego, jak została pokazana w finale Arrow. Możesz sprawdzić strony skryptu z ostatniego odcinka Arrow poniżej.

Same strony ze scenariuszami wypełnione są wesołym ukłonem w stronę wszystkich elementów, które uczyniły Arrow taką specjalną serią. Nawet gdy czytasz ostatnie strony skryptu, możesz łatwo dostrzec szacunek i miłość twórców do serialu, który otworzył Arrowverse. Wydaje się słuszne, że Arrow zakończył się dla Olivera i Felicity w spokoju.