PODZIEL SIĘ

Wielkie pożegnanie z postacią Iron Mana w MCU zasmuciło wszystkich fanów, a istną żałobę mogliśmy oglądać w filmie Spider-Man: Far From Home, gdzie tytułowy bohater ciężko znosił trudy rozstania się ze swoim przyjacielem – Tonym Starkiem.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Chociaż wracając do samego uniwersum Spider-Mana, to MCU stworzyło całkiem inny, nowy obraz, dając widzom relację Tony Stark – Peter Parker, a nie tej znanej nam z przeszłości relacji Wujek Ben – Peter Parker. To właśnie Tony od debiutu Spider-Mana w Civil War był jego mentorem, przyjacielem, a nawet czasami zachowywał się jak ojciec. To były piękne momenty z dozą niesamowitych uczuć.

Aczkolwiek cały czas w naszych głowach istnieje gdzieś Wujek Ben, który do tej pory nie został nawet wspomniany w nowych przygodach Pająka. Czy ma on szansę się jeszcze pojawić?!

W ostatnim wywiadzie sam aktor wcielający się w Spider-Mana, czyli Tom Holland, przyznał, że wolałby ponownie współpracować z Iron Manem aniżeli właśnie z Wujkiem Benem!

Podczas ostatniego wywiadu z IGN Tom Holand został zapytany o to, kogo by wybrał, jeśli mógłby kogoś sprowadzić do filmu: wujka Bena, jego rodziców, Gwen Stacy czy Iron Mana.

Aktor twierdząco odpowiedział: „Musiałby to być Tony Stark. To musiałby być on, ponieważ tak bardzo uwielbiam pracować z Robertem, a gdybym mógł spędzić z nim kolejny dzień, byłaby to świetna zabawa.”

Jako fani możemy tylko przyznać, że chcielibyśmy zobaczyć jeszcze niejednokrotnie ten świetny, bohaterski duet!