PODZIEL SIĘ

W ubiegłym roku fani Spider-Mana byli zszokowani informacją na temat konfliktu Sony z Disneyem i rozwiązania umowy partnerskiej na wypożyczanie postaci Spider-Mana do MCU. Co doprowadziłoby do ostatecznego wyłączenia Toma Hollanda z roli Petera Parkera w MCU. Jednak w końcu obu wytwórniom udało się podpisać nową umowę i wszystko zostaje po staremu!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Aczkolwiek w nowym wywiadzie Toma Hollanda dla MTV News, aktor powiedział, że pomysł Sony dotyczący potencjalnego wyjścia Spider-Mana z MCU był „cudowny” i że przyszłość postaci byłaby nadal świetlana:

„[Przyszłość] Spider-Mana była wciąż bardzo świetlana dzięki Sony i mieliśmy naprawdę wspaniały pomysł, jak możemy wydawać Spider-Mana bez udziału MCU, a Tom Rothman i Amy Pascal byli naprawdę pewni, że nakręcili by film o takim rozmiarze, jakiego potrzebuje Spider-Man.”

Chociaż aktualnie możemy być pewni, że Spider-Man nie wyjdzie z MCU, a sam aktor jest wdzięczny za powrót Sony i Disneya do negocjacji.

„Ale tak naprawdę, bardzo się cieszę, że wróciłem do MCU i zespołu, ponieważ wydaje mi się, że tak należało zrobić. Jestem naprawdę wdzięczny, że Bob Iger i Tom Rothman pozwolili mi wziąć udział w procesie sprowadzania Spider-Mana do domu, było to całkiem fajne doświadczenie i miałem prawo do chwalenia się, że uratowałem Spider-Mana!”