Gwiazda serialu The Flash, Tom Cavanagh, niedawno otworzył się na temat Nasha Wellsa i tego, czy jest ostatnim Wellsem.

Rola Toma Cavanagha w The Flash stała się czymś w rodzaju żartu dla fanów. Ponieważ nowe wersje postaci Wellsa często pojawiały się, aby pomóc drużynie w walce z całą masą superzłoczyńców. Fani pierwotnie poznali aktora, w roli nikczemnego Reverse-Flasha w pierwszym sezonie serialu. Później scenarzyści użyli mocy multiwersum, aby przywrócić Cavanagha jako różne wersje Wellsa. Ale wydaje się, że jego najnowsze wcielenie – Nash Wells, pozostanie na swoim miejscu po Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach.

Tom Cavanagh, niedawno pojawił się w podcastcie Zacha Braffa i Donalda Faisona pt. “Fake Doctors, Real Friends”, aby omówić swoją karierę aktorską i rolę w Scrubs. Natomiast kiedy Faison zapytał aktora o postać Nasha Wellsa i multiwersum w The CW, Cavanagh wyjaśnił, że czuje, że nie wie wystarczająco dużo o tradycji i mitologii stojącej za serialem. Wskazując, że Faison wie więcej niż on o Flashu. Ale jeśli chodzi o miejsce Nasha Wellsa w multiwersum, aktor zdradził, że ​​jeśli potrzebna jest nowa wersja postaci, to scenarzyści mogą ją łatwo w nowym świecie ją uwzględnić. Więc może ta iteracja postaci nie jest tak bezpieczna, jak początkowo myśleli niektórzy fani.

„Oto, co jest absurdalne w robieniu serialu na podstawie komiksów o superbohaterach. Bo wtedy spotykam ludzi takich jak ty i moja wiedza jest gorsza od twojej. Wiesz więcej ode mnie. Nie przesadzam, nie próbuję udawać głupiego. Słuchając cię, rozumiem, że lepiej rozumiesz całość niż ja. Wydaje mi się, że podczas produkcji nowych sezonów, gdy zajdzie potrzeba stworzenia innego Wellsa, to tak tez właśnie się stanie. – powiedział Cavanagh.

Miejmy nadzieję, że aktor pozostanie razem z nami na kolejny sezon Flasha, ponieważ jego role Wellsów są niezwykłe!