PODZIEL SIĘ

Rok 2020 rozpoczął sie z hukiem dla Dwayne’a “The Rock” Johnsona. Już w przyszłym roku wcieli się w rolę superzłoczyńcy z wyczekiwanego przez wszystkich filmu ze stajni DC — Black Adam.

Produkcja filmu ma zacząć się później w tym roku a The Rock świętował to wydarzenie na Instagramie, udostępniając krótki klip – animację plakatu który udostępnił już wcześniej.

Zaczynamy. Startujemy rok 2020 ostrym treningiem do mojej nadchodzącej roli jako Black Adam. Mam to we krwi. Dzięki chłopakom z @bosslogic @veliokulan za tą zajebistą animację. Hierarchia potęgi w #dcuniverse wkrótce się zmieni #NewEra #BlackAdam⚡️Kręcić zaczynamy już tego lata.

Johnson od lat głośno mówił, ze jest chętny zagrać Black Adama, więc to, że projekt wchodzi w fazę produkcji jest jeszcze trochę jak z marzenia sennego. Ale sukces Shazama i Zachary’ego Leviego w roli młodocianego superbohatera chyba przypieczętował los Black Adamaten film musiał się wydarzyć.

Producent filmu, Hiram Garcia, już wcześniej obiecał, że film skupi się na odzwierciedleniu drogi głównego bohatera od złoczyńcy do herosa.

“Spotkacie się z postacią, która przeżywa podróż”, wyjaśnia Garcia. “Został stworzony jako złoczyńca. I dzięki miłości fanów i wspaniałym scenarzystom, stał się antybohaterem. Antybohater jest postacią, którą zawsze kochaliśmy i z którą się dobrze czuliśmy. Ale rozumiemy, że Black Adam wiele oblicz. Ale w końcu to jest facet, który ma moralny kompas, choć wypaczony. I w końcu jest to facet, dla którego wszystko zawsze sprowadzało się do jego rodziny i tego, co się z nimi dzieje, a on nie cofnie się przed niczym, kiedy go sprowokujesz. Więc myślę, że kiedy dodasz do tego elementy tego DNA, to są to rzeczy, których jesteśmy bardzo świadomi.”

Black Adam uderzy z hukiem w ekrany kin już 22 grudnia 2021 roku.