The Flash -- "The Race of His Life" -- Image: FLA223a_0134b.jpg -- Pictured: Tom Cavanagh as Harrison Wells -- Photo: Katie Yu/The CW -- © 2016 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Od czasu, gdy wydarzenia z Crisis on Infinite Earths wymazały całe multiwersum Arrowverse, to bohaterowie, jak i widzowie żyli w niewiedzy, co stało się z niektórymi postaciami z innych ziem, jak np. Harrison Wells z Ziemi-2.

Jednak w tym tygodniu w 6×15 odcinku pt. “The Exorcism of Nash Wells” otrzymaliśmy wiele wyjaśnień, które zmieniają prawie wszystko, co wiedzieliśmy dotychczas i jak “kryzys” zmienił świat. Więcej informacji poniżej, uwaga na spoilery!

W ciągu ostatnich kilku tygodni serialu The Flash, Nash przeżywał halucynacje w których widział inne wersji Harrisona Wellsa, których kulminacją był jednak Eobard Thawne, który w końcu przejął Nasha. Podczas gdy Reverse-Flash miał wielkie i okropne plany dla Barry’ego i jego przyjaciół, Team Flash był zdecydowany znaleźć sposób na uratowanie swojego przyjaciela. A za tym odkryciem stoi para nerdów Cisco i Caitlin, dzięki którym dowiedzieliśmy się przełomowego odkrycia o Nashu!

Nash Wells oficjalnie jest ostatnim Wellsem i zarazem ich wielkim połączeniem. Wszystkie umysły i osobowości utknęły w Nashu i to właśnie za ich pomocą udało się wygnać Thawne’a z umysłu i ciała Nasha. Ale oczywiście tylko jego, bo był on obcy!

Jest to zarazem dobra i smutna wiadomość dla fanów Harrisona z Ziemi-2, ponieważ nadal on istnieje, jednak nigdy go już nie zobaczymy w fizycznej formie. Jednakże ten pomysł daje twórcom Arrowverse dużego pola do popisu, ponieważ  prawdopodobnie każda osoba z Earth-Prime kryje w sobie umysły i osobowości sobowtórów z multiwersum! Ciekawe co to może oznaczać w przyszłości, jakieś pomysły? Komentujcie!