Zaledwie tydzień po potwierdzeniu śmierci Harry’ego Wellsa z Ziemi-2, The Flash zapowiada jego powrót!

UWAGA!!! Poniżej spoilery do dzisiejszego odcinka The Flash, “Love is a Battlefield”.

W Love Is a Battlefield, najnowszym odcinku, Harrison “Nash” Wells i Frost odwiedzili C.C. Jitters. Szczerze porozmawiali o tym, co Nash czuje wobec Allegry. Frost sugerowała, że Nash zachowuje się jak rodzic wobec Allegry. Nash wymijał pytania, nie potwierdzając, ani nie zaprzeczając zarzutom, ale mimo to wydawał się być zadowolony – aż do momentu, gdy zobaczył Harry’ego.

Po tym, jak Nash spojrzał czule na Allegrę, odwrócił się i spojrzał na Frost, ale jej już nie było. Zamiast tego zobaczył Harry’ego, który pojawił się przy drzwiach. Jego twarz zamarła na ten widok. Patrzyli na siebie przez chwilę. Wtedy, gdy ktoś wszedł między nich, Harry rozpłynął się w powietrzu, pozostawiając Nasha zdezorientowanego i zakłopotanego.

Biorąc pod uwagę jego nagłe zniknięcie, nie jest teraz jasne, czy Harry był rzeczywiście obecny, podczas gdy jego córka Jesse pozostała niezauważona. Bardzo możliwe, że Harry był tylko wizją – być może pozostałością poczucia winy, które Nash czuje przez swój udział w zniszczeniu Wieloświata. Jednak biorąc pod uwagę pojawienie się Harry’ego w zwiastunie przyszłotygodniowego odcinka, odpowiedź pewnie poznamy szybciej, niż można by się spodziewać.

Wszechświat Harry’ego, Ziemia-2, był jedną z pierwszych ofiar Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach. Cały wszechświat został zniszczony przez Antymonitora po tym, jak Nash przypadkowo uwolnił go z krypty pod Central City. Został zmieciony przez falę antymaterii, ale losy Harry’ego i Jesse były przez moment niepewne. W zeszłym tygodniu dostaliśmy potwierdzenie, że nie przeżyli, a Cisco obwiniał za to Nasha.

Zarówno Harry, jak i Jesse zadebiutowali w drugim sezonie. Harry pojawił się jako główny Wells sezonu, dając początek tradycji wprowadzenia nowej wersji tej postaci każdego roku, podczas gdy jego córka Jesse często gościła w wielu odcinkach. Jesse otrzymała w tym samym sezonie swoje własne speedsterskie moce, stając się superbohaterką znaną jako Jesse Quick. Oboje pojawili się ponownie w serialu przez kilka kolejnych sezonów. Jesse ostatnio pojawiła się w 4. sezonie w odcinku Enter Flashtime, podczas gdy Harry odszedł na emeryturę w 4. sezonie We Are the Flash.

Czy Harry i Jesse jednak przeżyli? Czy ten Harrison Wells jest jednym z tych, których już poznaliśmy, czy może kimś zupełnie nowym?

Pierwsze odpowiedzi już wkrótce – kolejny odcinek The Flash na The CW, zatytułowany A Girl Named Sue już 18 lutego!