PODZIEL SIĘ

Geoff Johns opowiedział wczoraj, że być może w końcu zobaczymy głównych członków Justice Society of America, takich jak Flash i Green Lantern w nadchodzącym serialu Stargirl!

Justice Society of America ma wkrótce odegrać dużą rolę w DC Universe-The CW i nadchodzącej produkcji pt. “Stargirl”. Wiemy już, że w serii pojawią się takie postacie jak: Starman i Mid-Nite, ale co pozostałymi wybitnymi superbohaterami, takimi jak The Flash i Green Lantern?!

Już ostatnio w samym zwiastunie Stargirl, mogliśmy zobaczyć zdjęcie superbohaterów z JSA, na którym to widzimy Flasha i Green Lanterna! Dokładnie mowa o fragmencie 00:42 w zwiastunie poniżej, a według Geoffa Johnsa, wymienieni bohaterowie mogą pojawić się w serialu Stagirl.

„Mówi się o [Green Lantern i Flash], że istnieją oni w JSA. Zobaczymy ich wspólne zdjęcie w pierwszym odcinku i plany na przyszłość, ale Jay Garrick i Alan Scott są dla mnie zawsze starszymi mężami stanu. Są wielkimi bohaterami JSA, a ich cień jest bardzo długi i są świetnymi postaciami. Są częścią oryginalnego JSA, a ich dziedzictwo będzie odczuwalne przez cały program. Nie chcę za bardzo spoilerować, ale musiałem o tym powiedzieć.” – powiedział Johns w wywiadzie dla IGN.