PODZIEL SIĘ

Podczas gdy Barry Allen przez lata stawiał czoła wielu wrogom w The Flash, jest jeden wróg, który przewyższa ich wszystkich. Mówimy oczywiście o Eobardzie Thawne/Reverse Flashu, arcywrogu, który od samego początku był kluczowy dla historii Barry’ego.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Team Flash tak naprawdę nie miał do czynienia z Reverse Flashem od finału Sezonu 5, ale echa działań złoczyńcy są coraz bardziej odczuwalne w Sezonie 6, zwłaszcza w zeszłym tygodniu, kiedy Nash dostał ostrzeżenie, że “on” nadchodzi. W tym tygodniu wreszcie dowiadujemy się, jaki jest plan Reverse Flasha i jak wysoka może być stawka dla Barry’ego i wszystkich, których kocha.

PONIŻEJ SPOJLERY DO “Death of the Speed Force” !!!

Ale później, kiedy Nash jest sam, te czerwone oczy wracają. Reverse Flash wykonuje swój ruch i opętuje Nasha, przejmując jego ciało, o czym przekonuje się Cisco, kiedy chce przeprosić Nasha i zgodzić się mu pomóc. Opętany Nash atakuje Cisco, ale nie ma swojej superprędkości, gdyż Nash, jak wiemy, nie jest meta-człowiekiem. Reverse Flash zostaje pojmany i zamknięty w Pipeline, po czym ujawnia swój plan.

Reverse Flash chce tego, czego zawsze chciał: zabić Barry’ego Allena. Mówi, że gdy się uwolni, zabije Barry’ego, potem jego rodzinę, potem zabije jego przyjaciół, w tym Nasha. Wie również o śmierci Speed Force i wie, że moce Barry’ego wyczerpią się w ciągu zaledwie kilku tygodni, co oznacza, że wkrótce będzie miał okazję, aby uderzyć i w końcu dokonać zemsty na Barrym.

Ten mrożący krew w żyłach zwrot akcji z pewnością rozwiązuje tajemnicę tego, co działo się z Nashem i jego wizjami. Jest to również wyjaśnienie tego, co niedawno powiedział showrunner Eric Wallace, że jest to największe wyzwanie, z jakim Team Flash kiedykolwiek miał do czynienia.

“Cisco i Carlos nigdzie się nie wybierają.” – powiedział wtedy showrunner Eric Wallace. “Cisco wyrusza w podróż, by zbadać świat [po Kryzysie – dop.red.], ale szybko wróci, a informacje, które zdobędzie, pomogą nam rozwiązać jedną z największych rzeczy, z jakimi kiedykolwiek zetknął się Team Flash, a to oznacza powrót starego złoczyńcy, ale więcej nie powiem.”

Widzieliście już “Death of the Speed Force”? Cieszycie się na powrót pierwszego głównego złoczyńcy Flasha? Odezwijcie się w komentarzach!