PODZIEL SIĘ

Zawirowań wśród serialu “Lucifer” ciąg dalszy! Od już ubiegłego roku fani byli pewni, że nadchodzący piąty sezon okaże się wielkim finałem i pożegnaniem z bohaterami serialu, jednakże ostatnio platforma Netflix poinformowała o wystosowaniu prośby do Warner Bros o przedłużenie przygód Lucifera do szóstego sezonu!

Natomiast dzisiaj portal TVLine opublikował aktualizację tych wieści, z których możemy dowiedzieć się, że negocjacje dalej trwają, ale fani mogą poczuć się dosyć optymistycznie i istnieje wielka szansa na to, iż WBTV zgodzi się na przedłużenie Lucifera o kolejny sezon. Ponadto informują, iż szósty sezon może mieć od 10 do 13 odcinków!

Chociaż tak naprawdę fani mogli czuć zniesmaczenie informacją o przedłużeniu serii, ponieważ jak już dawniej informowaliśmy, aktorzy serialu potwierdzili, że scenariusz piątego sezonu zakończy całą serię i czeka nas niesamowity finał. Dlatego też porzucenie tych planów, lub dołożenie kolejnego scenariusza może skutecznie pogorszyć finałowe widowisko.

Aczkolwiek Lucifer nie utracił swoich fanów, a globalny dostęp do platformy Netflix sprawia, iż każdy może w bardzo łatwy sposób oglądać swój ulubiony serial. Także wydanie kolejnego sezonu, może platformie streamingowej przynieść wiele korzyści.