W ekskluzywnym klipie dla CBR z najnowszego odcinka Stargirl, syn członka Injustice Society of America zaczął zdawać sobie sprawę, że jest obdarzony supermocami.

Henry King Jr., syn Brainwawe’a, właśnie zaczyna odkrywać swój pełen potencjał.

W “Shiv, Part One“, w najnowszym odcinku Stargirl, Henry nadal zmaga się z migreną. Zaczął jednak rozumieć, czym naprawdę są: rozwijającą się supermocą.

Klip zaczyna się na lekcji matematyki Henry’ego, gdzie siedzi z głową pochyloną w bólu. Gdy jego nauczyciel, pan Sullivan, gadał o zbliżającym się teście, ból Henry’ego nasilił się do tego stopnia, że pan Sullivan zapytał go, czy wszystko z nim w porządku. Henry zaprzeczył, potem odwrócił stronę, by zacząć – i wtedy zaczął słyszeć głosy.

Nienawidzę testów“, kobiecy głos odbijał się echem w jego głowie. Odwrócił się, by spojrzeć na dziewczynę siedzącą przed nim, zdezorientowaną. Potem spojrzał w prawo, gdy usłyszał, że ktoś inny myśli: “Powinienem był się uczyć!” Potem usłyszał myśli Jenny – “Cieszę się, że się uczyłam!” — i zdał sobie sprawę, że jej usta się nie poruszają.

Głosy te w dalszym ciągu zalewały jego umysł, ale Henry nie był przerażony, szczególnie gdy zdał sobie sprawę, że podsłuchiwał odpowiedzi na test. Zaczął wypełniać odpowiedzi, gdy uczniowie wokół niego je odkrywali w myślach.

Chociaż Henry słyszał myśli przez cały sezon do tej pory, to po raz pierwszy odkrył, czym są naprawdę. Odkąd Brainwave wylądował w szpitalu po walce ze Stargirl i S.T.R.I.P.E., Henry doświadczał okrutnych migren, które doprowadziły go do coraz większej izolacji. Doprowadziło to również do tego, że wcześnie opuścił imprezę Halloweenową u Cindy, tylko po to, by podsłuchać swoją byłą dziewczynę Yolandę Montez, która myślała o nim – “dupek” gdy wychodziła. Było jednak wtedy ciemno, a on nie zdawał sobie sprawy, że nie wypowiedziała tego słowa na głos.

W komiksach, oczywiście, Henry staje się Brainwave Jr. ale, w przeciwieństwie do swojego ojca, wybrał bardziej heroiczną drogę i stał się superbohaterem, aby zrekompensować złe uczynki ojca. Dołączył nawet do zespołu Sylvestra Pembertona, Infinity, Inc. na pewien czas. Po Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach, Mister Mind spowodował u niego załamanie psychiczne i Henry stał się łotrem na krótki czas, jednak ostatecznie Atom był w stanie go “nawrócić”, powstrzymując Mister Minda.