PODZIEL SIĘ

Czy w serialowym sitcomie Marvela, który pojawi się pod koniec tego roku na platformie Disney+ byłoby miejsce na chociaż epizodyczną rolę dla Spider-Mana?!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Tak ten artykuł może nas nieco zszokować, jednakże pojawienie się Spider-Mana w tym serialu to przemyślenia aktora Toma Hollanda, który bardzo by chciał pojawić się w “WandaVision”.

W wywiadzie dla telewizji MTV, gwiazda Spider-Mana, Tom Holland, powiedział, że uwielbia „stylistyczne” podejście do produkcji WandaVision, zanim wspomniał, że z chęcią współpracowałby znowu z Paulem Bettanym i Elizabeth Olsen. Tom Holland następnie żartobliwie poprosił Kevina Feige’a, aby zadzwonił do niego w celu znalezienia sposobu na umieszczenie Spider-Mana w wspomnianym serialu tuż obok Scarlet Witch i Visiona.

„Myślę, że serial WandaVision wygląda naprawdę fajnie. Naprawdę nie wiem, o co w nim chodzi, ale wygląda bardzo stylistycznie, prawie jak sitcom ze sposobem, w jaki go nakręcili. Naprawdę nie rozumiem, co się w nim dzieje, ale wygląda naprawdę fajnie. Paul i Elizabeth są jak dwie najmilsze osoby, które znam i chciałbym z nimi współpracować i poznać ich trochę lepiej. Więc gdybym mógł umieścić Spider-Mana w tym serialu, to byłoby wspaniale. Więc Kevin Feige, jeśli chcesz to zrobić, znasz mój numer.” – powiedział Holland.