Wyemitowana w tym tygodniu druga część crossoveru od CW nadal wzbudza wśród fanów seriali DC wiele emocji. Event był przepełniony emocjonującymi scenami z udziałem mniej lub bardziej spodziewanych gości. Jednym z nich był Beebo, który pojawił się w ostatnim odcinku, który zaliczał się do “Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach.”

Niebieski futrzak, powiększony do znacznych rozmiarów, był przeciwnikiem superbohaterów w 5. odcinku crossoveru. Beebo poznaliśmy w jednym z odcinków “Legends of Tomorrow.” Aby scena była jeszcze bardziej komiczna, Ray Palmer/Atom (grany przez Brandona Rough’a) postanowił zrobić sobie selfie z Flashem (Grant Gustin) oraz Supergirl (Melissa Benoist) z Beebo ścigającym ich w tle. Producent crossoveru, Marc Guggenheim, zapostował na Twitterze, że Beebo selfie naprawdę powstało.

 

Beebo pojawił się przelotnie we wszystkich serialach Arrowverse (nie licząc “Batwoman”). Zadebiutował w 3. sezonie “Legends of Tomorrow” – ze zwykłego pluszaka awansował na boga wikingów. Niespodziewanie powrócił w finale sezonu 3 – drużyna scaliła się w niego, aby pokonać demona Mallus’a. W Kryzysie zaś, Beebo pojawia się jako olbrzym terroryzujący miasto. Okazał się być tworem Sargona, który posłużył się nim dla odwrócenia uwagi superbohaterów od dokonywanego przez siebie napadu.

“Beebo jest czymś, czego nie powinno się używać w serialu zbyt wiele. Trzeba poczekać na sprzyjającą okazję, aby mógł się gdzieś pojawić.” – wyjaśnia Phil Klemmer, producent wykonawczy – “Nie mogę obiecać, że Beebo na pewno się pojawi [w nowym sezonie]. Będziemy negocjowali z jego agentem.”

5. sezon “Legends of Tomorrow” zadebiutuje 21 stycznia 2020 roku.