Ruby Rose Batwoman

Minęły już trzy miesiące odkąd Ruby Rose postanowiła zrezygnować z kontynuacji gry w serialu Batwoman, ale teraz ponownie postanowiła wytłumaczyć swój powód.

W maju Ruby Rose oficjalnie zrezygnowała z roli Batwoman z powodu zbyt napiętego harmonogramu realizacji produkcji i kontuzji, których doznała podczas swojego czasu w serialu. Aktorka już wcześniej wspomniała o swoim odejściu, a jej rola została już całkowicie zmieniona, ponieważ teraz to aktorka Javicia Leslie założy strój tytułowej bohaterki.

Ruby Rose postanowiła po raz kolejny wypowiedzieć się o swoim odejściu z Batwoman:

„Prowadzenie serialu o superbohaterach jest trudne. Bycie liderem w czymkolwiek jest trudne, ale myślę, że w tym konkretnym przypadku było to o wiele trudniejsze, ponieważ wciąż wracałem do zdrowia po operacji. Miałam operację, a 10 dni później poszłam do pracy, co może nie było najlepszym pomysłem. Większość ludzi bierze około miesiąca lub trzech wolnego przed powrotem do pracy, więc było to zdecydowanie trudniejsze. Ale jeśli chodzi o prowadzenie serialu lub filmu – niezależnie od tego, czy jest to akcja, czy romantyk – tak też w jakikolwiek sposób jest to obciążające”.

Aktorka ujawnia dalej, że pandemia koronawirusa pomogła jej w podjęciu decyzji o opuszczeniu roli.

„To nie było tak dużo [kontuzji], zwłaszcza, że ​​po tym, jak skończyliśmy, nie udało nam się ukończyć prawdziwego finału z powodu COVID, wiesz, masz czas na kwarantannę i pewnego rodzaju izolacji, i można po prostu dużo przemyśleć różnych rzeczy i tego, co chcesz osiągnąć w życiu i co chcesz robić. Myślę, że zarówno dla mnie, jak i dla producentów, była to świetna okazja do rozmowy o wielu sprawach. Bardzo ich szanuję bo okazali mi szacunek”. – zakończyła wywiad aktorka.

No nic stało się, a my czekamy na kolejne wieści z drugiego sezonu Batwoman!