PODZIEL SIĘ

Film Kapitan Marvel 2 ma być czymś więcej niż przeciętnym pojedynczym filmem MCU. Wszystko, co słyszeliśmy, wskazuje na to, że akcja może być podobna do produkcji Captain America: Civil War i występować gościnnie z innymi bohaterami. Pojawiły plotki, że w filmie zagrają takie postacie jak: nowy Thor (Jane Foster), Spider-Man, jak i również szokujące doniesienia o Daredevilu i Jessice Jones!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Jednakże w ostatnich dniach pojawiła się kolejna plotka, że w filmie w roli głównego złoczyńcy ma zagrać ulubienica prezesa Marvel Studios. A dokładnie mowa o postaci Rogue z X-Menów, która ma być częścią grupy terrorystycznej złożonej z mutantów.

Chociaż tak naprawdę na pierwszy rzut oka, pojawienie się Rogue na dodatek w roli czarnego charakteru, może być czymś naprawdę szalonym, to fani komiksów Marvela, pamiętają, że Kapitan Marvel i Rogue miały ze sobą długą historię.

Rogue została wychowywana przez Mystique i wprowadzona do bractwa Brotherhood of Evil Mutants. Podczas walki z Kapitan Marvel, Rogue pochłonęła jej moce Kree, wspomnienia i osobowość. Usiłując sobie z tym poradzić, odszukała Charlesa Xaviera i wkrótce zmieniła strony, by dołączyć do jego drużyny X-Men!

Oczywiście historia Rogue w MCU byłaby zupełnie inna, ponieważ w uniwersum nadal nie istnieje Charles Xavier, ani też zespół X-Men. Łatwo jednak wyobrazić sobie historię, w której skonfliktowana Rogue walczy z nabytymi mocami Kree, podczas gdy Carol Danvers stara się je odzyskać!

Oczywiście jest to tylko plotka, a czy się sprawdzi to Was o tym poinformujemy!