Szokujące informacje na temat produkcji filmu “The Batman” pojawiły się na łamach zagranicznego portalu według którego Robert Pattinson ma być już zmęczony przeciągającym się planem zdjęciowym!

Produkcja Batmana ze względu na różne problemy związane z pandemią koronawirusa (COVID-19) bardzo się przeciąga. Nowy raport sugeruje, że gwiazda Robert Pattinson jest coraz bardziej zmęczona produkcją.

Według źródła informacji portalu The Sun, Robert Pattinson jest wyczerpany z powodu precyzyjnego stylu filmowego reżysera Matta Reevesa. Spowodowało to, że Pattinson zrobił ponad 50 ujęć niektórych scen w swoim niewygodnym stroju Batmana. „Filmowanie było wyczerpującym procesem, szczególnie dla Roberta, ponieważ Matt jest takim perfekcjonistą. Będzie nalegał na kręcenie scen w kółko, by wyszło wszystko perfekcyjnie. Czasami jest tak, jakby nie wiedział, kiedy przestać”. – taka informacja pojawiła się na portalu.

Według informatorów reżyser filmu Matt Reeves bardzo stara się, by “The Batman” był idealny, stworzony na wysokim poziomie. Dlatego też plan zdjęciowy dla wszystkich może wydawać się bardzo trudny i wyczerpujący. A on sam paranoicznie boi się, by produkcja ponownie nie została wstrzymana przez to, gdy ktoś z załogi zachoruje na koronawirusa. Dlatego też często kręcił sceny ubrany w puszystą kurtkę i założonymi goglami narciarskimi, by jak najbardziej chronić swoje zdrowie.

Matt Reeves powinien do tego filmu zatrudnić Toma Cruise’a, który również paranoicznie i twardo podchodzi do wszystkich obostrzeń związanych z koronawirusem.