Stacja The CW udostępniła opis 5×07 epizodu Legends of Tomorrow, który będzie kulminacyjny dla pary Ray Palmer i Nory Darhk. To właśnie w zapowiadanym odcinku pt. “Romeo V Juliet: Dawn of Justness” bardzo lubiana przez widzów para ostatecznie pożegna się z serialem.

Podczas gdy streszczenie milczy na temat tego, dlaczego para podejmuje decyzję, która „szokuje zespół Legend”, to każdy, kto oglądał ostatni odcinek Legends of Tomorrow, prawdopodobnie wie, że Ray postanowił zaproponować Norze założenie rodziny. Oznacza to, że najprawdopodobniej, że opuszczą Waverider, aby mogli wieść wspólnie spokojne życie, z dala od kłopotów i zadań wróżki chrzestnej (aktualnie Nora Darhk).

Znalezione obrazy dla zapytania: ray nora legends gif

Opis odcinka:

Pożegnaj się – Legendy kontynuują polowanie za  krosnem przeznaczenia i stają twarzą w twarz z Williamem Shakespeare’em. Ray, Nate, Rory, Constantine, Charlie i Behrad pozostają trochę dłużej na misji, pogarszając sytuację po tym, jak okłamali Sarę. W międzyczasie Ray i Nora podejmują kolejną ważną decyzję życiową, która sprawia, że ​​zespół Legend jest zszokowany, a najlepszy kumpel Raya, czyli Nate popadł w wielką rozpacz.

Odcinek ten zobaczymy 18 marca (czasu polskiego).