Od czasu premiery Endgame, wiele fanów oczekuje od Marvela filmu z ulubionymi superbohaterkami jako postaciami głównymi. Wiele członkiń Avengers wyraziło chęć w wystąpieniu w takim filmie, na przykład Brie Larson (Kapitan Marvel) i Elizabeth Olsen (Scarlet Witch).

W wywiadzie z Playboy Chloe Bennet (Quake) zaprzeczyła pogłoskom mówiącym o jej miniserialu na platformie Disney+, jendocześnie dając znać, że bardzo chętnie również wzięłaby udział w takim przedsięwzięciu.

„Gdyby mnie chcieli, z przyjemnością wzięłabym w tym udział. Quake jest Avengersem w niektórych komiksach, więc byłoby cudownie. Z MCU nigdy nie można mówić nigdy. Spójrzmy na Clarka Gregga: jego postać umarła za pewne z 800 milionów razy, a Coulson i tak powraca. W moim sercu zawsze będzie miejsce dla Daisy. Byłabym bardzo podekscytowana jeżeli dostałabym taką możliwość”

Mając na uwadze niedawny wywiad z producentami i reżyserami serialu Marvel’s Agents of SHIELD, w którym potwierdzili, że finałowy sezon będzie prowadził do filmów, możemy trzymać kciuki, że już niedługo zobaczymy Quake na dużym ekranie!

Nowy odcinek finałowego sezonu ma swoją premierę już w najbliższy czwartek, więc serdecznie zapraszamy na grupę dyskusyjną Agents of SHIELD Polska!