Podczas gdy cała ekipa serialu Superman & Lois z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie produkcji dla stacji w The CW, fani cały czas chcą wiedzieć nieco więcej o nowym filmie z uniwersum Arrowverse, w którym to Superman i Lois Lane wrócą do telewizji w swoim regularnym wydaniu. Sieć oficjalnie nie potwierdziła zamówienia serialu na cały sezon, by z pewnością na początek sprawdzić reakcję widzów, a do tego włodarze stacji nie robią zbyt wielkiego kroku przez duży postój ze względu na panującą epidemię koronawirusa.

Jednakże internet obiegła nowa informacja, a pochodzi ona od źródła portalu The Illuminerdi, który sugeruje, że jeden z przyjaciół Clarka Kenta z dzieciństwa będzie odgrywał główną rolę w “Superman & Lois”!

Raport wskazuje, że trwa casting nowej postaci zwanej roboczo „Sally Bunyan”, a wszystkie znaki wskazują na to, że jest to Lana Lang! Pojawiają się również informacje o dalszych castingach dla aktorów, którzy zagrają rodzinę Sally, a szczegóły fabuły jeszcze bardziej przypominają debiut Lany w Arrowverse.

Życie Sally zmienia się, gdy ponownie nawiązuje kontakt ze swoim byłym chłopakiem ze szkoły średniej, co z kolei jest kolejnym problematycznym czynnikiem w jej małżeństwie z Kyle’em. Na temat jej męża dział zajmujący się castingiem poszukuje różnorodnego aktora w wieku od 35 do 39 lat, który zagrałby Kyle’a, czyli szefa straży pożarnej, który w zasadzie stał się bohaterem na terenie miasta. Opisany jest jako alkoholik, który widział wiele mrocznych ludzkich stron. Ma pewne problemy z nastawieniem, które wpływają na otaczających go ludzi.

A tutaj Lana Lang dla przypomnienia fanom Smallville! 🙂