PODZIEL SIĘ

Premiera „Stargirl” została przesunięta w stacji CW o tydzień z powodu panującej epidemii koronawirusa!

Ponieważ koronawirus nadal wpływa na przemysł telewizyjny i filmowy, CW postanowiło wprowadzić zmiany w swoim harmonogramie, a “Stargirl” jest pierwszą poważną zmianą. Ponieważ wirus wpływa na produkcję seriali, to też zmiany w harmonogramie wielu stacji tv stały się konieczne. Zgodnie z terminem, długo oczekiwana seria DC Stargirl, pochodząca od Geoffa Johnsa, swoją premierę będzie mieć 19 maja o 20:00 czasu amerykańskiego, czyli o tydzień później niż pierwotnie zakładano oraz przejmie miejsce Flasha!
Flash wypuści epizody, które obecnie ma nakręcone i wznowi filmowanie, gdy tylko wirus zostanie opanowany.

Przemysł filmowy i telewizyjny utknął w martwym punkcie z powodu wirusa, ponieważ wiele projektów zostało wstrzymanych. Niektóre z najbardziej znanych seriali CW, takie jak Supernatural, miały opóźnione filmowanie z powodu wybuchu epidemii. Jednak CW zdecydowało, że mając wielu fanów DC siedzących w domu, więc  ponownie wyemituje crossover Crisis On Infinite Earths z Arrowverse.

Opóźnienie dla długo oczekiwanego serialu “Stargirl” zdecydowanie nie jest tym, o czym fani chcieliby teraz usłyszeć w tym trudnym czasie. Jednak ponieważ opóźnienie serialu wynosi zaledwie tydzień, z pewnością nie jest to największe, z jakim mieli do czynienia fani.

Oto oficjalne streszczenie Stargirl:
Stargirl opowie o uczennicy 2. klasy liceum, Courtney Whitmore, która zainspiruje nieoczekiwaną grupę młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości. Ta nowa seria platformy DC Universe ukaże na nowo historię Stargirl, jak i pierwszej drużyny superbohaterów, Justice Society of America, w ramach zabawnej, ekscytującej i nieprzewidywalnej produkcji stworzonej przez Warner Bros. Television, Mad Ghost Productions i Berlanti Productions

Stargirl gra Brec Bassinger  jako Courtney Whitemore, Joel McHale jako Starman, Luke Wilson jako Pat Dugan i Meg DeLacy jako Cindy Burman. W serialu występują także Amy Smart, Trae Romano, Cameron Gellman, Yvette MonrealAnjelika Washington, Meg DeLacy, Neil Jackson, Jake Austin Walker, Christopher James Baker i Hunter Sansone. Geoff Johns napisze scenariusz i wyprodukuje 13 odcinków pierwszego sezonu Stargirl, a Sarah Schechter i szef Arrowverse Greg Berlanti będą także producentami wykonawczymi serialu.