PODZIEL SIĘ

Już jutro nastąpi premiera “LEGO DC SHAZAM! CZARY MARY I POTWORY” na DVD!

Nowa, pełna akcji i humoru, pełnometrażowa przygoda z superbohaterami DC w świecie LEGO ® ! Oto on: najmłodszy i najmilszy bohater w mieście – Shazam! Billy Batson, wypowiadając jedno słowo potrafi zamienić się w superbohatera. Wkrótce Superman, Wonder Woman, Batman i reszta Ligi Sprawiedliwości zauważają gorliwego dobroczyńcę i zapraszają go do swojego zespołu.

Ale żeby zostać jego członkiem, Billy musi ujawnić swoją prawdziwą tożsamość. Film „LEGO ® DC Shazam! Czary Mary i Potwory” zadebiutuje na DVD już 28 maja.  Film zostanie wydany w naszym kraju dzięki GALAPAGOS

10 letni Billy Batson wypowiadając magiczne zaklęcie zmienia się w dorosłego superbohatera – Shazam (Sean Astin – Justice League: War, Władca Pierścieni, Goonies). Bohater dołącza do Ligii Sprawiedliwości i wraz z Batmanem, Wonder Woman, Supermanem i Flashem musi zmierzyć się ze złoczyńcami takimi jak Mr. Mind i Black Adam. Zadanie jest dodatkowo utrudnione, gdyż bohaterowie z Justice League zostają przemienieni w dzieci! Chłopiec przekonuje się, że musi zaufać innym i że nic nie buduje zaufania tak, jak pomoc w potrzebie.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • Trzy dodatkowe przekomiczne kreskówki dla fanów DC i LEGO®!

Rok produkcji: 2020
Kraj produkcji: USA
Czas trwania filmu: 81 min.
Wersja wydania: 1
Wersje językowe filmu: polska, angielska, francuska, niemiecka, szwedzka, norweska, duńska, fińska
Dźwięk wersji oryginalnej filmu: Dolby Digital 5.1
Napisy: rumuńskie, polskie, arabskie, francuskie, holenderskie, duńskie, fińskie, norweskie, szwedzkie, niemieckie
Licencja: film do sprzedaży detalicznej bez licencji do wypożyczania
Dodatki:
Młodzi Tytani: Akcja!:”Mały Elvis”. Kicia Rożek: “Straszna gra”. Kicia Rożek: “Bitwa o basen”