PODZIEL SIĘ

Po pierwszych wyciekach z fabuły nadchodzącego serialu “Superman & Lois” nadchodzą kolejne informacje, które zapowiadają śmierć ważnej postaci i prawdopodobnego złoczyńcy!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Wcześniejszy wyciek potwierdził, iż Jonathan Kent nie będzie żył już w czasie akcji rozgrywania serialu, ale według plotek Martha Kent zostanie zabita już w pilotażowym odcinku!

Śmierć Marthy spowoduje, że Clark Kent wróci na farmę do miasteczka Smallville, które znane jest już z swojego własnego dawnego serialu. Według plotek przyszywana matka Clarka, powiedziała mu w ostatnich słowach, że już czas by on wrócił do domu: “Clark it’s time. Come home”.

Drugą kwestią jest plotka o czarnym charakterze w tym serialu, a mowa o Morganie Edge, którego znamy już z serialu Supergirl, a jak pamiętamy był on wielkim przeciwnikiem Supergirl. W postać Edge’a wciela się Adrian Pasdar, znany z serialu Agents of S.H.I.E.L.D. Jego firma ma przejąć Daily Planet, a on sam stanie się wielkim przeciwnikiem Lois Lane, która zamierza zbadać jego szemrane życie.

W komiksach Morgan Edge był liderem grupy przestępczej o nazwie Intergang, w której to członkowie operowali zaawansowaną technicznie bronią otrzymywaną od Nowych Bogów z planety Akopalips (tak to planeta Darkseida). Czy podobny motyw zostanie wykorzystany w nadchodzącym serialu?!