Strona główna Inne Powstanie kolejny reboot „Wojowniczych Żółwi Ninja”!

Powstanie kolejny reboot „Wojowniczych Żółwi Ninja”!

Pewnie część z was zastanawia się, co się stało z Raphaelem, Michelangelo, Donatello i Leonardo i kiedy znowu zobaczymy ich na wielkim ekranie? Otóż, okazuje się że już niebawem! Za animowaną produkcję ma się zabrać Seth Rogen, a wszystko to pod szyldem Nickelodeon oraz Point Grey Pictures.

Ostatni reboot o żółwiach ukazał się w 2014 roku i doczekał się sequela w 2016, za którego produkcję odpowiadał Michael Bay. Od tego czasu nie było żadnych nowych filmów o grupie nastoletnich ninja mutantów, chyba że weźmiemy pod uwagę film “Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles” z zeszłego roku. Przez ten czas przewijało się wiele seriali animowanych o żółwiach, z czego najnowszy odbiega popularnością od poprzednich.

Wygląda na to, że nie dane nam będzie zobaczyć  kolejnego filmu live-action, a tym razem ekipa z kanałów zagości na wielkich ekranach w animowanej wersji. Produkcją filmu zajmą się Seth Rogen wraz z Evanem Goldbergiem i Jamesem Weaverem pod szyldem Point Grey Pictures, reżyserem natomiast będzie odpowiedzialny za „Wodogrzmoty Małe” Jeff Rowe.

Prezes Kids & Family w ViacomCBS Brian Robbins o nadchodzącym projekcie wypowiedział się następująco:

Połączenie geniuszu Setha, Evana i Jamesa z humorem i akcją, które są integralną częścią TMNT, sprawią iż reinwencja tej marki będzie stała na bardzo wysokim poziomie. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć co uda im się stworzyć i wiem, że Ramsey Naito wraz z zespołem są podekscytwani pracą nad ich pierwszą kinową animacją CGi.”

Czego się spodziewacie po kolejnym reboocie Wojowniczych Żółwii Ninja? Jesteście podekscytowani, czy raczej jest wam to obojętne? Dajcie znać!