Nie masz już pomysłów na to, co robić w wolnym czasie? A może szukasz dobrego serialu, przeglądasz platformy VOD, i mimo ogromnego wyboru, nic ci nie wpada w oko? Nie martw się, już przychodzimy z pomocą i przedstawiamy listę 10 popularnych seriali, które musisz obejrzeć w 2020 roku.

1. Dom z papieru

Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku był 4 sezon hiszpańskiego serialu sensacyjnego Dom z papieru. Co ciekawe, początkowo produkcja ta nie cieszyła się popularnością, obecnie jednak ma miliony fanów na całym świecie – również i tych, którzy seriale oglądają niechętnie.

Fabuła kręci się wokół tajemniczego człowieka, określanego jako Profesor, zajmującego się rekrutowaniem przestępców. Jego cel jest jeden – napad na hiszpańską mennicę. Nic więcej zdradzać nie będziemy, obiecujemy jedynie, że każdy z sezonów dostarczy ci wielu wrażeń.

2. Wielkie kłamstewka

Premiera pierwszego sezonu Wielkich kłamstewek miała miejsce w 2017 roku, natomiast drugiego – w 2019 roku. I jeśli jeszcze nie widziałeś tego serialu, musisz to nadrobić, ponieważ nieoficjalnie mówi się o kontynuacji historii piątki kobiet z Monterey w Kalifornii. Każda z nich wiedzie pozornie spokojne życie, łączy je jedno – tajemnica. Jaka? Tego już ci nie powiemy, musisz sprawdzić sam.

Wielkie kłamstewka oraz inne seriale online oglądniesz na player.pl/seriale-online, kiedy tylko masz na to ochotę. A jesteśmy pewni, że jej nabierzesz, jak tylko na zachętę dodamy, że w rolę głównych bohaterek w tej produkcji wcieliły się m.in. Nicole Kidman i Reese Witherspoon.

3. Chyłka

Chyłka to polski serial kryminalny, którego scenariusz oparty jest na podstawie popularnych powieści Remigiusza Mroza. I obecnie, w platformie VOD Player dostępny jest już jego trzeci sezon. Opowiada o bezkompromisowej i twardej prawnicze, Joannie Chyłce, która zrobi wszystko, aby rozwiązać powierzone jej sprawy. Do czego się posunie? Czy jej się uda?

4. Outlander

Kolejną, wyczekiwaną premierą przez widzów jest 5 sezon serialu Outlander, który opowiada o sanitariuszce wojennej. I nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie to, że bohaterka przenosi się w czasie, a akcja serialu dzieje się równocześnie w XVIII i w XX wieku.

Outlander to połączenie dramatu, romansu oraz science fiction, oraz przy okazji jeden z najlepszych seriali kostiumowych ostatnich lat.

5. Lincoln Rhyme i kolekcjoner kości

Kto widział słynny film Kolekcjoner kości z Denzelem Washingtonem oraz Angeliną Jolie w roli głównej, z pewnością ucieszy się na informację, że w 2020 roku ma miejsce premiera serialowej wersji znanego thrillera. Lincoln Rhyme i kolekcjoner kości to produkcja, którą po prostu trzeba obejrzeć.

6. Patrick Melrose

Cofniemy się o dwa lata, czyli do 2018 roku, aby przypomnieć, że premierę miał wtedy serial Patrick Melrose. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to ten brytyjski dramat musisz obejrzeć. Nie tylko ze względu na emocjonującą fabułę, ale również aktora, który wcielił się w główną rolę, czyli Benedicta Cumberbatch, który znany jest popularnego serialu – Sherlock Holmes.

7. Czarnobyl

O serialu Czarnobyl mówi się, że po prostu – trzeba go obejrzeć. To pięcioodcinkowa produkcja, pokazującą fabularyzowaną historię jednej z największych katastrof w historii świata.

8. Teoria wielkiego podrywu

Póki co w naszym zestawieniu dominowały intrygi oraz dramaty, czas więc na coś lżejszego. Teoria wielkiego podrywu to jeden z najpopularniejszych, amerykańskich seriali komediowych. Powstało aż 12 sezonów, a premiera ostatniego była w 2018 roku. To jednak nic nie szkodzi temu, aby serial ten nadal był emitowany i chętnie oglądany w stacjach telewizyjnych. Czy ma szansę powielić sukces Przyjaciół? Przekonaj się sam, śledząc historie Leonarda i Sheldona.

9. Unorthodox

Niedawno, bo w marcu, premierę miał miniserial Unorthodox, który ukazuje historią młodej Żydówki, pochodzącej z ultra ortodoksyjnej społeczności. Etsy, główna bohaterka, ma dość zaaranżowanego małżeństwa i postanawia się z niego wyrwać. Choć serial ten ma skrajne opinie, jest jednym z tych, który warto zobaczyć.

10. Genialna przyjaciółka

Genialna przyjaciółka to opowieść o przyjaźni między dwoma kobietami, która trwa od sześćdziesięciu lat. Zniknięcie jednej z kobiet zapoczątkuje serię zarówno pięknych, jak i zdominowanych przemocą wspomnień.