PODZIEL SIĘ

Wygląda na to, że wczoraj oficjalnie ruszyły prace nad „The Batman” od Matta Reevesa. W jednym z Londyńskich biurowców, jedna z użytkowniczek twittera zauważyła kilka radiowozów oznakowanych jakoby były z Gotham, opublikowano także krótki klip oraz inną fotkę, gdzie prawdopodobnie widać Collina Farrella jako Pingwin. Teraz wpadła nam kolejna porcja fotografii – tym razem prawdopodobnie ukazując nam po raz pierwszy Roberta Pattinsona jako Bruce Wayne.

Nie spodziewajcie się jednak Roberta w stroju Batmana ani niczego konkretnego. Na zdjęciu widać człowieka na motorze, jednak nie możemy mieć pewności czy to faktycznie aktor, który najbardziej znany jest z serii „Zmierzch”, gdyż jego twarz jest zakryta, ale nie da się ukryć, że podobieństwo widać gołym okiem.

Biorąc pod uwagę, iż na planie znajduje się sporo radiowozów, to można przypuszczać, iż nagrywana była jakaś scena śledztwa, a jako że dzieło Reevesa ma się skupiać na detektywistycznej naturze Mrocznego Rycerza, to facet na motorze faktycznie mógłby być Bruce’em Wayne działającym incognito.

Wygląda na to, że od teraz czeka nas wysyp fotek z planu Batmana. Najwyższa pora! Trzymamy kciuki za tę produkcję i nie możemy się jej doczekać. Jak to jest z wami?

Premiera planowana jest na 25 czerwca 2021 r.