PODZIEL SIĘ

Twórca serialu Stargirl, ujawnił w ostatnim wywiadzie, iż pierwszy sezon opowiada pełną historię postaci budując przy tym grunt pod drugi sezon!

Debiutujący serial Stargirl na platformie w DC Universe i telewizji The CW już dwa tygodnie temu, na te chwilę powoli opowiada historię, w jaki sposób bohaterka serialu Courtney Whitmore wyrasta na rolę tytułowego superbohatera, przedstawiając przy tym historię Justice Society of America, ich wrogów Injustice Society, przy okazji tworząc nową grupę bohaterów pod szyldem JSA.

Według twórcy serialu i zarazem showrunnera, Geoffa Johnsa, który jest także współtwórcą postaci Supergirl w komiksach, pierwszy sezon nie tylko opowie pełną historię, ale także przygotuje grunt pod ewentualną kontynuację serialu.

Podczas wywiadu z portalem CBR, Johns został zapytany, czy pierwszy sezon Stargirl, będzie mieć pełne zakończenie z wątkami na przyszły sezon, czy też zakończy się wielkim cliffhangerem:

„Pierwszy sezon zdecydowanie przedstawia historię, ale jak w każdym dobrym komiksie, zapytasz, ale co dalej, rozumiesz?. W zeszłym roku zakończyliśmy całą produkcję przed pandemią, więc nasze 13 odcinków zakończyło się i mieliśmy szczęście, że wszystko zostało zrobione. Tak, to pełna historia, ale oczywiście prowadzi nas to do wielu innych, nowych przygód. Mam nadzieję, że tak. Znowu reakcja fanów była bardzo pozytywna, więc trzymamy kciuki, żeby kazali nam to zrobić ponownie, ponieważ wszyscy świetnie się bawili.” – powiedział Johns.

Serial jest naprawdę dobrze realizowany, więc chcemy kolejny sezon!