PODZIEL SIĘ

Reżyserka Patty Jenkins ujawniła, że ma pomysł zarówno na Wonder Woman 3, jak i spin-off opowiadający o Amazonkach.

Patty Jenkins, ujawniła, że ma plan na trzeci film Wonder Woman, a także na spin-off z udziałem pięknych Amazonek. Reżyserka rozmawiała z Total Film, gdy zapytano ją o jej plany na przyszłość po kontynuacji filmu Wonder Woman 1984. Jenkins wyjaśniła, że nie chce w pełni skupiać się na swoim pomyśle nad Wonder Woman 3, dopóki ostatnia przygoda Diany Price nie dotrze w końcu do kin, ale ma pomysł, jak mogłaby pójść seria.

„Nie zamierzam o tym myśleć, dopóki nie pojawi się ten film, ponieważ chcę oczyścić umysł i zachować spokój, ale tak. Mam bieg historii, w przypadku pierwszego filmu, drugiego filmu, potem filmu o Amazonkach i trzeciego filmu ”.

Zapytana o to, czy wyreżyseruje spin-off skupiając się na Amazonkach, reżyserka ujawniła, że ma nadzieję, że nie będzie osobą, która stoi za kamerą. Jenkins wyjaśniła, że pracowała nad filmem z Geoffem Johnsem, co udoskonaliło prace. Wyjaśniła również, że chętnie będzie produkować spin-off o wojowniczkach, ale nie zamierza go reżyserować.

„Mam nadzieję, że nie wyreżyseruję tego. Będę bardzo się starała tego nie robić. To nie będzie łatwe, ale Geoff Johns i ja wymyśliliśmy tę historię, sprzedaliśmy i zamierzamy zacząć. Z pewnością go wyprodukuję ”.

A ty chciałbyś zobaczyć film opowiadający o kobietach z Themeskiry?