PODZIEL SIĘ

W środę serial The Flash dał fanom coś, na co czekali od dłuższego czasu, kiedy to pod koniec poprzedniego sezonu, dostaliśmy zajawkę postaci Sue Dearbon. Wielokrotnie pisaliśmy o tej postaci i wyjaśnialiśmy jej historię z komiksów, bo tak naprawdę będzie to ważna postać w serialu The Flash, ze względu na to, iż w komiksach Sue była żoną Ralpha!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Chociaż serial podąża swoją ścieżką i mamy mało odwzorowań z komiksów, także nie jest to pewne, czy kiedykolwiek zobaczymy Sue Dibny, czy tylko po prostu pannę Dearbon. Natomiast debiut jej postaci w epizodzie pt. „A Girl Named Sue”, jest naprawdę sprytnym zwrotem akcji, który obala najbardziej kontrowersyjne historie DC!

W tym odcinku Ralph monitoruje konta bankowe Sue Dearbon, aż w końcu odkrywa, że ​​złożyła depozyt na mieszkanie w Central City. Myśląc, że uda mu się znaleźć dziewczynę i uratować dzień, Ralph pojawia się tylko po to, by zostać natychmiast przeklętym, gdy wybucha mieszkanie. Jednakże znalazła się tam Sue, żywa i zdrowa! Po powrocie do biura, Ralph próbuje dowiedzieć się, co dokładnie działo się z Sue, gdy ona po prostu zniknęła – stąd też on sam został zatrudniony w celu jej odnalezienia. Wtedy też panna Dearbon ujawnia, że ​​zaginęła, ponieważ popełniła błąd, gdy zakochała się w mordercy i handlarzu bronią, a teraz ona zasadniczo na niego poluje (i vice versa), aby upewnić się, że w końcu odpowie za swoje zbrodnie, aby ona sama w końcu mogła spokojnie wrócić do domu. Kim jest ten zły koleś? To John Loring!

Dla fanów DC Comics to wielka niespodzianka, ponieważ John Loring to komiksowa wersja Jean Loring. Widzisz, jednak serial The Flash żyje swoim życiem! Ponieważ w komiksach Jean Loring była na krótko żoną Raya Palmera i przyjaciółką Sue i Ralpha Dibny. Pełniła głównie rolę drugoplanową w komiksach, ale była głównym graczem w kontrowersyjnej historii kryzysu tożsamości z 2004 roku.

W kryzysie tożsamości Jean przeżywa załamanie psychiczne, a kiedy zdała sobie sprawę, że bohaterowie zawsze wracają do ludzi, których kochają, gdy są w niebezpieczeństwie, postanawia narazić jednego ze swoich bliskich na niebezpieczeństwo, by sprowadzić do swojego życia z powrotem Raya Palmyera. Wtedy też ubiera ona strój Atoma, kurczy się i wchodzi do mózgu Sue. Jej planem było spowodowanie małego udaru mózgu, jednakże zamiast tego zabija swoją przyjaciółkę. To całe zdarzenie zapisało się w historii DC Comics jako najbardziej kontrowersyjne wydarzenie, co częściowo powoduje, że pochodzenie Flasha Sue jest przyjemnie wywrotowe.

Tutaj w serialu John Loring jest mordercą, zatem nie zobaczymy takiej kontrowersji jak właśnie w komiksach. Ciekawe czy będzie on miał jakąkolwiek związek z Jean Loring, która pojawiała się w serialu Arrow, jako prawnik rodziny Queen?!

Jednakże czekają nas naprawdę bardzo fajne sceny z udziałem Sue i Ralpha, jak myślicie, czy Elongated Man w końcu znajdzie swoją wielką miłość? Zasłużył!

A poniżej Sue niczym Black Widow (:D).

The Flash — “A Girl Named Sue” — Image Number: FLA612c_0004r.jpg — Pictured (L-R): Hartley Sawyer as Dibny and Natalie Dreyfuss as Sue — Photo: The CW — © 2020 The CW Network, LLC. All rights reserved