PODZIEL SIĘ

Według nowych doniesień przesunięcie “Black Widow” przez epidemię koronawirusa nie będzie miało wpływu na linię czasu MCU.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Dotychczas linia czasowa Marvela była dokładnie przemyślana i poukładana tak, aby historie bohaterów się dopełniały. Według Variety, przesunięcie premiery Black Widow” na czas po zakończeniu epidemii w żaden sposób nie wpłynie na linię czasową Marvela i premiery dalszych filmów.

Wielu fanów martwiło się, że przesunięcie premiery “Black Widow” spowoduje przesunięcia w linii czasowej uniwersum i będzie miało realny wpływ na linię czasową oraz premierę produkcji “Falcon and the Winter Soldier” czy “Eternals”. Da się jednak zauważyć, że akcja filmu rozgrywa się pomiędzy “Captain America: Civil War” i “Avengers: Infinity War”, więc wpływ na linię czasu nie powinien być duży. W raporcie od Variety czytamy, że film nie ma zbytniego wpływu na linię czasu MCU. Nie powiedziano jednak czy film pojawi się w kinach przed premierą innych projektów Marvela oraz czy solowy film o Black Widow będzie miał duży wpływ na Fazę 4 MCU.