Stacja The CW poinformowała, że aktor Shayan Sobhian podpisał pełny kontrakt na grę w szóstym sezonie Legends of Tomorrow w roli Behrada Tarazi.

Behrad Tarazi jest ciekawą postacią, o której usłyszeliśmy już w trzecim sezonie serialu Legends of Tomorrow, za sprawą jego siostry Zari Tomaz, która przez bardzo długi czas wspominała o swojej rodzinie i bratu, który poświęcił się za nią i zginął z rąk Argus w 2042 r.

Legendy, jak to Legendy dużo kombinowali i tak też zmienili swoje losy pod koniec 4. sezonu, gdy zamiast Zari pojawił się Behrad i ten wynik był wielkim cliffhangerem finału. Ostatni, piąty sezon pokazywał już przez cały czas Behrada, oczywiście do załogi dołączyła jego siostra – Zari Tarazi, jednakże to nie była ta Zari z 3 i 4 sezonu.

Na szczęście z odcinka na odcinek załoga w szczególności Nate starali się odzyskać dawną Zari, stało się to dopiero również pod koniec sezonu, ale tylko na chwilę, gdyż Zari 1.0 musiała się pożegnać i wrócić jako duch Totemu, by nie kolidować z życiem Behrada.

Natomiast sam Behrad w końcu doczeka się pełnego sezonu, gdy tylko Legendy powrócą w przyszłym roku do stacji The CW.