PODZIEL SIĘ

Producent wykonawczy “Batwoman”, Marc Guggenheim w końcu skomentował odejście Ruby Rose z serialu.

Na początku zeszłego tygodnia internet obiegła informacja, że Ruby Rose rezygnuje z roli Batwoman w serialu CW, mimo że otrzyma on 2 sezon. Jedną z domniemanych przyczyn odejścia aktorki były zbyt długie godziny pracy, co sprawiało, że praca na planie nie przynosiła Rose żadnej radości. Poza tym aktorka nie potrafiła się przyzwyczaić do życia w Vancouverze.

W rozmowie z portalem Collider, Marc Guggenheim spytany o odejście Rose z serialu, stwierdził, że stwarza to ogromne możliwości dla urozmaicenia fabuły serialu.

“Rozmawiałem z jednym ze scenarzystów ‘Batwoman’ i oboje stwierdziliśmy, że to wydarzenie daje nam spore możliwości. Myślę, że część osób będzie oglądało kolejny sezon, aby zobaczyć, jak scenarzyści poradzili sobie ze zmianą głównej aktorki. Wyznaję zasadę, że każde wyzwanie stwarza dla nas nowe możliwości. To samo tyczy się pandemii – rozmawiałem o tym jakiś czas temu z Beth Schwartz. Zastanawialiśmy się, jak mamy kontynuować pracę w takich warunkach? Uznaliśmy jednak, że te wszystkie przeszkody zmuszą nas do większej kreatywności. To właśnie jest najwspanialsza część tej pracy.”

Ekipa serialu rozgląda się za nową aktorką na miejsce Ruby Rose. Gwiazda serialu komediowego “Brooklyn Nine-Nine” Stephanie Beatriz wyraziła swoje zainteresowanie rolą. Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na styczeń 2021 roku.